Daron Malakian

1. února 2008 v 21:28 | Dominik Macháček |  System Of A Down
Daron Malakian
Kytara, zpěv
Narozen: 18. července, 1975/ Hollywood, Kalifornie/ ve znamení Raka
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Výška: 1,7m
Bydliště: Glendale, Kalifornie
Stav: zadaný, jeho přítelkyní je modelka Jessica Miller.
Hobby: fanoušek hokeje (zvláště pak Los Angeles Kings), obivovatel Charlese Mansona a Johna Lennona
Poslouchá: hlavně starší metal, black metal a rock, ale i staré popové skupiny a arménskou národní hudbu; Led Zeppelin, The Beatles, Frank Zappa, Black Sabbath, Emperor, Darkthrone, Kraftwerk, Wham!, Kareem Abdul-Jabbar, ...
Auto: Hummer
Zajímavosti: Netají se tím, že je jeho zdrojem inspirace mimo jiné i známý nepřímo masový vrah Charles Manson. V mnohém se s ním i ztotožňuje. / Zatímco na pódiu je velmi aktivní, v běžném životě je velmi uzavřený a nerad chodí do společnosti. / Založil vlastní vydavatelství EatUrMusic, jehož členem je i známá blackmetalová skupina Satyricon. / Je velkým workoholikem. / Jeho otec Vartan je autorem všech artworků spojených s albem Mezmerize. / Při americké televizní show Saturday Night Live v květnu 2005 nahlas vykřikl "Fuck yeah!", aniž by to bylo předem domluveno. Tím pádem to cenzoři nestačili zamlčet a to je v puritánské Americe považováno za skandál. / Jeho dům je plný lebek, kostlivců a postaviček z hororových filmů. / Prohlásil, že se bojí jít do místního obchodního domu, protože by tam mohl potkat svojí ex-přítelkyni. / Danny a Lisa, postavy z písně Radio/Video, byli Daronovými nejlepšimi kamarády z dětství. Naposled je viděl ve svých deseti letech.
Výroky:
"...a teď tu máš všechny ty drsný rockery, který ani nemaj odvahu říct co chtěj nebo si myslí, protože se tak moc bojí o své kariéry - a to není pravej rock n' roll."
"Myslim že my všichni máme doma tajnou sbírku tvrdýho porna. Já to všechno mám ukrytý v krabicích v garáži."
"Společnost ve které dnes žijeme je celá zkurvená."
"(dnes) ...Je to generace I-Pod posluchačů, která není schopna poslouchat album jako celek od začátku do konce."
"Tahle kapela (SOAD) nevznikla s úmyslem změnit svět, tahle kapela nevznikla s úmyslem změnit tvojí mysl. Tahle kapela vznikla prostě proto, aby tě přinutila klást si otázky."
"Nemohu si vzít dovolenou. I když tak učiním, stále budu mít v hlavě jen hudbu."
"Vždycky jsem míval problém se společností. Většina všeho co dělám je inspirována vztekem."
"Myslím, že skladatelé a masoví vrazi mají cosi společného. Neboť je to chorobné. Nemají nad tím co vykonávají žádnou kontrolu."
"V zrcadle vidím jiného chlápka než ostatní. Vidím Darona. A zapomínám že Daron je někdo, kdo hraje v téhle kapele kterou tolik lidí miluje."
"Většina našich nejzábavnějších písní se týká nejsmutnějších chvil mého života."
"Vždy jsem chtěl být muzikant, ale být úspěšný je šílené. Mám oba rodiče také muzikanty, ale nikdy tím nevidělali žádné peníze."
"Píseň přichází z odlišných míst. Nemůžeš jí nakrmit čím chceš. Sama si žádá co chce a ty jí to musíš dát."
"Jen tak se projíždím po Hollywoodu, sleduji lidi kolem a vymýšlím si o nich příběhy."
"Vyrůstal jsem naproti hotelu, u kterého postávaly prostitutky. A bylo tam hodně gangů. Když se řekne Hollywood, rozhodně se mi nevybaví souvislost s filmem."
"Pro mne je prostě úžasné že lidi berou tuto kapalu tak dobře, zvlášť v době kdy je rock 'n roll téměř mrtvý. Ne tolik lidí je dnes zaměřeno na rockové kapely. Proto je pro mne účast v rockové kapele, o kterou se lidé momentálně zajímají, opravdu mimořádná věc." (výrok po vydání alba "Mezmerize")
"Jsem proti tomu když lidé ani nemají trpělivost počkat do té doby kdy je album hotové a to doopravdy hotové, a když má kapela vlastní představu kterou splní a je připravena představit jí světu. Taky nejíte koláč který je nedopečený, nebo možná ani nemůžete, tak možná trochu tohohle a trochu tamtoho. Ale nejedli byste nedovařený kus masa, nepili byste nedokvašené víno. Proč chcete poslouchat hudbu která není kompletní?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lili Lili | 26. září 2008 v 23:43 | Reagovat

Daron se my moc líbi a umí hrát dobře na kitaru je prostě supr I love you!!!!!

2 Lenka Lenka | 26. února 2009 v 22:44 | Reagovat

todle lidi si zapamatujte dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Tahle kapela (SOAD) nevznikla s úmyslem změnit svět, tahle kapela nevznikla s úmyslem změnit tvojí mysl. Tahle kapela vznikla prostě proto, aby tě přinutila klást si otázky."

3 Lenka Lenka | 26. února 2009 v 22:48 | Reagovat

A hlavně by ste to měli říct tem lidem kteří si myslí že soad nestojí za nic ale je to uplně jinak  dnešní svět je zamořen jenom hip hopem a stará dobrá hudba už je skoro fuč ale soad se to snaží zachránit a věřím že se jí to ještě povede a hip hop zmizí na vždy!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama