Přestávka System Of A Down

7. února 2008 v 13:16 | Dominik Macháček |  System Of A Down
Přestávka
V květnu 2006 skupina ohlásila přestávku, která by podle Darona měla trvat několik let, nicméně trvá na tom, že toto není rozpad kapely. Důvod přestávky je ten, že členové chtějí rozjet své vlastní projekty. Daron bude hrát v kapele Scars on Broadway, která by měla vydat svůj debut v létě 2008. V této kapele se objeví John a možná i Shavo, který má ale jinak plány s Wu-Tang Clan(projekt Achozen ). Serj plánuje pokračovat v nahrávání v "Serjical Strike" a 23.října 2007 vydal svoje první čistě sólové album Elect The Dead, ze kterého už v hitparádách boduje několik songů a hudební klipy. John si otevřel online obchod s komiksy"Torpedo Comics". Poslední koncert odehráli 13. srpna 2006 na Ozzfestu ve West Palm Beach. Někdo tvrdí, že nejlepší koncert byl Big Day Out 2002, ale není to objektivní názor, každý si myslí něco jiného…
Sejr Tankian
Rozhodně nejaktivnější ze všech. Rozvíjí svoje hudební nakladatelství, nespočetněkrát vystupoval na podiu jako host a dokonce má čas na to, aby vydal svoji sólovou desku.
Hodně svého času věnuje i politické organizaci Axis Of Justice kterou založil spolu s Tomem Morellem.
V jednom interview se Serj zmínil o pauze System of a Down:
"Všichni jsme přátelé. Rozhodli jsme se vzít si nějaký čas na naše osobní věci a jiné umělecké projekty. Nechtěli jsme vydávat desky každé tři roky. Podporujeme se navzájem v našich projektech." Serj také řiká, že zatím nejsou žádné plány na budoucnost System of a Down: "Jsme zaneprázdněni. Bylo těžké upřednostňovat jiné věci, když byla kapela v pohybu. Jsme šťastní za její úspěch, ale museli jsme tomu podřizovat náš život mezi alby ať už se jednalo a osobní nebo umělecké věci. Udělal jsem filmy, skladal pro filmy a videohry, a spustil svoji nahrávací společnost, ale tyhle věci jsem zařizoval mezi alby. Chtěl jsem udělat něco jiného jako solové album a proto jsem potřeboval více času." Po tak dlouhé pauze by mohlo být pro kapelu obtížné se opět navrátit do starých kolejí nejen proto, že by fanoušci mohli přestat mít zájem. Serj na to odpovídá: "Právě teď se nestarám o budoucnost dokud nenastane."
P.s. zdroj www.systemofadown.cz

Shavo Odadjian
Ve svém volném čase se aktivně věnuje kapele Achozen. A jako populární Dj Tactic má jednou za čas vystoupení v Hollywoodu.

John Dolmayan
Zatím v pauze SOAD stihl vlastní svatbu, rozjet internetový obchod, kde prodává komixy, věnuje se vývoji nových činelů ve firmě Paiste a v současnosti nahrává s Daronem nové album skupiny Scars On Broadway

Daron Malakian
Momentálně nahrává spolu s Johnem nové album jeho nové kapely - Scars On Broadway. .. jinak se se skrývá a nejspíše skládá další kupy songů pro další potencionální SOAD album. Opravdu krom informací o spolupráci s firmou Gibson nejsou žádné zprávy o tom, co by Daron dělal ve volném čase.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kruger kruger | 23. února 2008 v 13:50 | Reagovat

nebudte pesimisticti a nehlasujte pro to ze uz nikdy hrat nebudou, v posledni dobe se objevily spekulace, ze by snad i letos nebo pristi rok meli vystoupit jako kapela na nejakem koncerte, zatim muzeme jenom doufat

2 Lena Lena | 26. září 2008 v 23:38 | Reagovat

Já jim věřím že se vrátí a složí náký supr album !!!!!:):):)Oni jsou prostě nej nej na světě!!!

3 kacenka kacenka | 7. ledna 2009 v 16:45 | Reagovat

jsou to borci já je žeru, ale už by mohi zase hrát spolem i kdy Serj jak solo není vůbec špatný, ale prostě soad je soad

4 metl metl | 26. února 2009 v 22:41 | Reagovat

Musí se vrátit bez nich život stojí za hovno !!!!!já jim věřím že se zas dají dohromady a napíšou takoví album že za to dostanou největší cenu celího světa!!!!

5 metl metl | 26. února 2009 v 22:41 | Reagovat

Musí se vrátit bez nich život stojí za hovno !!!!!já jim věřím že se zas dají dohromady a napíšou takoví album že za to dostanou největší cenu celího světa!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama