Shavarsh Odadjian

1. února 2008 v 21:29 | Dominik Macháček |  System Of A Down

Shavarsh 'Shavo' Odadjian


Basová kytara
Narozen: 22. dubna, 1974/ Jerevan, Arménie/ ve znamení Býka
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Výška: ?m
Bydliště: Woodland Hills (asi 20 minut cesty k Johnovi)
Hobby: videohry, DJing
Poslouchá:
Led Zeppelin, Unida, Clutch, Soul Schoolers, Deep Purple, Lionel Richie, Madonna, Kiss, ...
Auto: 1966 Corvette, 1968 Plymouth Fury
Zajímavosti: Má za sebou režii některých videoklipů SOAD a stará se o aranžmá koncertního pódia. / Doma má plno akčních figurek a čtyři auta v garáži. / Na pódiu má z kapely nejvíc energie. / Co se týče současné pozice SOAD, Shavo ničeho nelituje. Naopak toho má spoustu na co být hrdý.
Výroky:
"SOAD je pro mne abstraktním uměním."
"Lidé nás buď nenávidí anebo milují... Ti co nás nesnáší, netvrdím že dělají špatně. Je to jejich názor a já ho respektuji."
" Jsme kapela zaměřená na živá vystoupení a sociální názory... jen vyjadřujeme co si myslíme, a to dráždí vaše myšlenky."
"Pokud máte pro něco zaujetí a tvrdě na tom pracujete, dosáhnete toho. Jsem toho důkazem."
"Jsme muzikanti. A navzdory tomu dostáváme více otázek k politice než k naší hudbě. Což mě celkem štve."
"Moje matka je typická arménská mamina a když se bude procházet se zpěvem 'Vyndej si tu tasemnici z prdele (Pull The Tapeworm Out Of Your Ass)', nebude si to JENOM zpívat, ale bude to dělat s pýchou. Na našich vystoupeních vidíme nejen 13-ti leté děti, které zbožňují naší bláznivost, ale i 50-ti leté chlápky a ženský, které mlátí hlavou dolu nahoru a křičí 'kurva jo!'. V těchto chvílích víš, že děláš skvělou hudbu."
"Abych řekl pravdu, opravdu jsem to video ('Hypnotize') točit nechtěl. Chtěl jsem si dát nějaký čas volno. Máme týden a půl dlouhou pauzu během turné a já to video fakt točit nechtěl -- Chtěl jsem jen být jeho součástí a dál to nechat být. Ale po přečtení asi 15-ti nesmyslných variant jsem měl jistý nápad -- kdybych ho kapele neřekl, je to nespravedlivé vůči kapele i mně samotnému -- Tak jsem jim ten nápad sdělil. A každý zapomněl na ty předchozí návrhy a řekl, 'Ty děláš to video'. Takže, proto tu jsem." (výrok z doby dokončování produkce videa)
"Film je pro mne důležitý. Jde mi hluboko do srdce. Miluji proces tvorby a lidi, jak sledují mojí vizi. Doposud vše co jsem udělal, bylo velmi kladně přijato. Nikdy jsem neměl nějaké lekce nebo cvičení. Je to jako skočit do bazénu a neumět plavat, ale já jsem si vyplácal svojí cestu nad hladinu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama